shutterstock_1115578067.jpg [279.04 KB]
Bazując na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji tworzyw sztucznych i tysiącach wdrożeń produkcyjnych oferujemy możliwość skorzystania z naszej bazy wiedzy. Oferujemy szkolenia techniczne, wykłady o szerokiej tematyce przetwórstwa tworzyw sztucznych, webinary, akcje edukacyjne.

 

 

Zasoby bazodanowe (wiedzowe) wraz z przypisanymi do nich narzędziami zostały podzielone na dwie główne grupy:

  • WYSZUKIWARKA PRODUKTOWA (dotyczy ona wyłącznie GATUNKÓW TWORZYW znajdujących się w aktualnej ofercie Grupy AZOTY – formy podstawowe i modyfikowane PA6, PA66, PA12, PBT, PPC, PPH),
  • LEKSYKON (znajdują się w nim wielopoziomowe zasoby wiedzy obejmujące praktycznie wszystkie TYPY TWORZYW TERMOPLASTCZNYCH, w tym materiały będące poza ofertą Grupy AZOTY).

Dodatkowo dla wygody użytkowników udostępniamy bezpośrednie linki do szczegółowych wyszukiwarek produktowych i poradników:

Oferowane usługi dedykujemy w pierwszej kolejności przedstawicielom kadry technicznej i inżynierskiej pracujących w biurach konstrukcyjnych, biurach inżynierskich, zakładach produkcyjnych (działach produkcji, technologii, kontroli jakości, laboratoriach). Finalny dobór tworzywa do produkcji wymaga testów laboratoryjnych i prób produkcyjnych dlatego po zapoznaniu się z ofertą zalecamy kontakt z naszymi doradcami technicznimi i handlowymi.

ZASTRZEŻENIE: Wszelkie informacje uzyskane za pośrednictwem serwisu  e-plastics.eu mają charakter orientacyjny i zostały podane tylko dla celów poglądowych.

Jednocześnie właściciel witryny oświadcza, że prezentowane treści zostały zamieszczone z zachowaniem należytej staranności i dbałości o jak najwyższy poziom zawartości merytorycznej, a także z wykorzystaniem wiedzy zawodowej posiadanej przez doświadczony zespół ekspertów branżowych. Nie stanowią one jednak podstaw do dostarczenia jakiejkolwiek gwarancji z tytułu właściwego lub niewłaściwego ich wykorzystania.