Dobór tworzywa

Ciągle zwiększamy asortyment oferowanych tworzyw aby w pełni zaspokoić potrzeby rosnącego rynku. Prócz własnych rozwiązań oferujemy możliwość projektowania wyrobu według zaleceń i ściśle na potrzeby konkretnego odbiorcy. Towar „szyty na miarę” to nasza przewaga wśród firm oferujących tworzywa sztuczne.
więcej

Laboratorium

Posiadamy jedno z najnowocześniejszych laboratoriów przemysłowych, które gwarantują bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych wyrobów. Specjalizujemy się w badaniach tworzyw konstrukcyjnych ale dla Państwa możemy wykonać analizy i badania z powierzonych materiałów.
więcej

Serwis

Dysponując dużym doświadczeniem i własnym zapleczem naukowo-laboratoryjnym na co dzień dbamy o jakość produktów i zadowolenie klienta. Oferujemy unikalny serwis techniczny będący wsparciem dla kontrahentów podczas doboru tworzywa oraz procesu produkcyjnego.
więcej

Poradniki

Bazując na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji tworzyw sztucznych i tysiącach wdrożeń produkcyjnych oferujemy możliwość skorzystania z naszej bazy wiedzy. Oferujemy szkolenia techniczne, wykłady o szerokiej tematyce przetwórstwa tworzyw sztucznych, webinary, akcje edukacyjne.
więcej